WYSZUKAJ OGŁOSZENIE...więcej opcji wyszukiwania
za darmo i bez rejestracji

SCHOWEK: 

Brak ogłoszeń

 
Regulamin serwisu
1. Serwis udostępnia platformę ogłoszeniową dla branży maszyn.
2. Użytkownik może zamieszczać ogłoszenia:
- pojedyncze bez konieczności rejestracji na okres 30 dni (bez możliwości wznowienia i przedłużenia okresu wyświetlania ogłoszenia), wymagane potwierdzenie e-mail zamieszczenia,
- ogłoszenia dla zarejestrowanych użytkowników, którzy chcą zamieszczać większą liczbę ogłoszeń. Po zarejestrowaniu Użytkownik może zarządzać wieloma ogłoszeniami. Konto daje możliwość zmiany informacji wyświetlanych w ogłoszeniu, wcześniejszego zakończenia lub wznowienia ogłoszenia, śledzenia statystyk wyświetleń, ogłoszenia zamieszczane są na okres 60 dni. Własne konto przechowuje wygasłe ogłoszenia przez okres 120 dni.
3. Zamieszczanie ogłoszeń w serwisie jest bezpłatne do dnia odwołania promocji, lub zmiany cennika.
4. Treść ogłoszeń powinna zawierać opis maszyny, dane kontaktowe oraz przynajmniej jedno zdjęcie.
5. Zabrania się wpisywania ofert do kategorii nie będącej właściwą dla treści oferty.
6. Zdjęcia dodawane do ogłoszenia nie mogą posiadać oznaczeń graficznych i tekstowych z innych serwisów ogłoszeniowych. Serwis Twojamaszyna.pl zastrzegamy sobie prawo do usuwania ogłoszeń i\lub zdjęć nie spełniających postanowień regulaminu.
7. Zamieszczenie ogłoszenia wymaga akceptacji regulaminu.
8. Użytkownikiem portalu Twojamaszyna.pl może być osoba fizyczna lub prawna.
9. Zamieszczenie ogłoszenia w serwisie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie wiadomości e-mail od klientów portalu lub administratora.
10. Zabrania się umieszczania treści naruszających prawo i niezgodnych z ogólnie przyjętą etyką oraz naruszających prawo osób trzecich.
11. Zabrania się wprowadzania kilka razy tego samego ogłoszenia. Ogłoszenia dublowane będą usuwane przez administratorów serwisu.
12. Zabrania się wpisywania w temacie ogłoszeń adresów email, stron www i innych treści nie związanych z ogłoszeniem.
13. Oferty utrzymywane są w bazie ogłoszeń 120 dni od daty zakończenia wyświetlania ogłoszenia. Po tym okresie zostają automatycznie usuwane.
14. Twojamaszyna.pl zastrzega sobie prawo do usuwania ogłoszeń naruszających zasady niniejszego regulaminu.
15. Twojamaszyna.pl nie odpowiada za treści umieszczanych ogłoszeń.
16. Zobowiązujemy się nie ujawniać indywidualnych danych użytkownika osobom trzecim, chyba że użytkownik sam wyrazi zgodę na ujawnienie swoich danych.
17. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 z dnia 29.10.1997 r), zapewniamy wszystkim użytkownikom strony możliwość wglądu do swoich danych oraz ich aktualizacji. Na prośbę użytkownika dane przechowywane w serwisie mogą zostać, usunięte. Aktualizacji danych użytkownik może dokonać po zalogowaniu się w serwisie Twojamaszyna.pl podając swój adres e-mail i hasło.
18. Twojamaszyna.pl zastrzega sobie prawo do czasowych przerw konserwacyjnych w działaniu serwisu.
19. Twojamaszyna.pl nie odpowiada za ewentualne straty poniesione z powodu wadliwego działania portalu.
20. Twojamaszyna.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku podania przez ogłoszeniodawcę w treści ogłoszenia nieprawdziwych i niepełnych danych.
21. Twojamaszyna.pl zastrzega sobie prawo do zmian niniejszego regulaminu.
22. Twojamaszyna.pl zobowiązuje się do udzielenia pomocy użytkownikom serwisu, którzy zgłosili problem wysyłając e-mail na adres: info@Twojamaszyna.pl
23. Kopiowanie ogłoszeń zamieszczonych w serwisie Twojamaszyna.pl jest zabronione.
24. Faktury VAT wystawiane i przesyłane będą w formie elektronicznej zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 14 lipca 2005r w sprawie wystawiania i przesyłania faktur w formie elektronicznej, a także przechowywania oraz udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej tych faktur (Dz. U. Nr 133, poz. 1119). Rozporządzenie dostępne jest na stronie mf.gov.pl.
25. Faktury VAT dostępne będą w formacie PDF a program do ich przeglądania można pobrać i użytkować bezpłatnie na www.adobe.com.pl
 
 
INFORMACJE BRANŻOWE
 
Strona główna  |  Szukaj  |  Sprzedaj  |  Katalog firm  |  Regulamin  |  Kontakt  |  ©2011 - twojamaszyna.pl - All rights reserved